Alpha innotec - tepelná čerpadla

Značka alpha innotec se již od roku 1998 řadí ke špičkovým výrobcům na trhu tepelných čerpadel.

Samsung Climate Solution

Od svého založení v roce 1969 ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, která zaujímá přední místo v oblasti informačních technologií.

Nibe - tepelná čerpadla

Špičkové švédské technologie NIBE a více než třicet let zkušeností vám zajistí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí.

Sunline - bojlery s tepelným čerpadlem

Chcete vyměnit zastaralý systém přípravy teplé užitkové vody, protože Vám dosloužil a hledáte zařízení s úsporným provozem? Rozhodujete se, jestli pořídit solární ohřev vody nebo hledáte zařízení s provozem i v době kdy nesvítí slunce, ale pracuje pro Vás s nízkou spotřebou energie celoročně?

ALPHATEC - zónová regulace

Díky zónové regulaci můžete nastavovat topení jednoduše v každé místnosti zvlášť, podle toho jak zrovna potřebujete. Zajistíte si tak příjemné klima po celý rok a nemusíte zbytečně vytápět tam, kde to není potřeba.

NEOTA CZ - tepelná čerpadla

Jsme tradiční český výrobce - vyrábíme tepelná čerpadla vzduch-voda pod značkou NeoRé. Naše tepelná čerpadla jsou určena pro vytápění a chlazení rodinných domů nebo komerčních budov.

Plynové kondenzační kotle a tepelná čerpadla Vaillant

Značka Vaillant patří k předním výrobcům tepelné techniky na českém trhu. Výroba a výrobky jsou šetrné k přírodním zdrojům a k životnímu prostředí.

Zehnder - řízené větrání s rekuperací

Systémy komfortního větrání Zehnder představují řešení pro optimální výměnu vzduchu, která je řízena automaticky dle individuálních požadavků.

Montujeme produkty těchto značek