Alpha innotec - tepelná čerpadla

Značka alpha innotec se již od roku 1998 řadí ke špičkovým výrobcům na trhu tepelných čerpadel.

Samsung Climate Solution

Od svého založení v roce 1969 ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, která zaujímá přední místo v oblasti informačních technologií.

Nibe - tepelná čerpadla

Špičkové švédské technologie NIBE a více než třicet let zkušeností vám zajistí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí.

Sunline - bojlery s tepelným čerpadlem

Chcete vyměnit zastaralý systém přípravy teplé užitkové vody, protože Vám dosloužil a hledáte zařízení s úsporným provozem? Rozhodujete se, jestli pořídit solární ohřev vody nebo hledáte zařízení s provozem i v době kdy nesvítí slunce, ale pracuje pro Vás s nízkou spotřebou energie celoročně?

ALPHATEC - zónová regulace

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

NEOTA CZ - tepelná čerpadla

Jsme tradiční český výrobce - vyrábíme tepelná čerpadla vzduch-voda pod značkou NeoRé. Naše tepelná čerpadla jsou určena pro vytápění a chlazení rodinných domů nebo komerčních budov.

Plynové kondenzační kotle a tepelná čerpadla Vaillant

Značka Vaillant patří k předním výrobcům tepelné techniky na českém trhu. Výroba a výrobky jsou šetrné k přírodním zdrojům a k životnímu prostředí.

Zehnder - řízené větrání s rekuperací

Systémy komfortního větrání Zehnder představují řešení pro optimální výměnu vzduchu, která je řízena automaticky dle individuálních požadavků.

Montujeme produkty těchto značek