O firmě

Tepelná čerpadla

Jsme profesionálové v oboru

Naše firma má působnost zejména v oblasti Karlovarského kraje, ale mnoho zakázek (systémů vytápění, chlazení či větrání) jsme v průběhu let realizovali také v Plzeňském, Středočeském, Ústeckém, Libereckém či Pardubickém kraji.

Firma je certifikována Osvědčeními pro montáže tepelných čerpadel a solárních fototermických systémů pro aktuálně platné dotační programy. Také veškeré technologie, které dodáváme, montujeme, autorizovaně uvádíme do provozu a servisujeme - mají potřebné certifikace (SVT kódy) pro dotační programy a splňují ty nejpřísnější požadavky na maximání možnou účinnost, minimální hlučnost, ale také špičkový a neotřelý design.

Naše filozofie

Naše filozofie spočívá v prohlídce místa či projekčních podkladů budoucí instalace, seriozním přístupu k návrhu technického řešení, konzultaci zvoleného modelu zařízení s klientem, precizní realizaci a spuštění a následně dlouholeté servisní péči o “naše” zákazníky - resp. jejich zařízení. Tedy každoroční preventivní servisní prohlídky - profilakse.

Každoroční pravidelná školení našich pracovníků organizujeme přímo “u zdroje” - tedy přímo u výrobců v zahraničí, nebo event. v jejich centrálních zastoupeních pro ČR.

Dbáme na to, aby naši zaměstnanci byli špičkově vyškoleni, vybaveni veškerou potřebnou profesionální technikou pro realizaci montáže a byli schopni v průběhu uvedení díla do provozu odborně (ale lidsky) zaškolit zákazníka v obsluze a údržbě zařízení.
P.S. S úsměvem jde všechno líp! :-)

Tepelná čerpadla