ziva-firma-logo-120px

Úterý, 28 Září 2021

Lyoness

Získejte nárok na slevu - s věrnostní kartou Lyoness!

Vstupte do rodiny našich spokojených zákazníků, získejte věrnostní kartu a tím i výhody.
Věrnostní karta platná napříč všemi komoditami!

Potraviny, sportovní potřeby, pohonné hmoty, obuv a oděvy, elektronika, cestovní kanceláře, auto-salony, opravny, bazary, kosmetika a drogerie, stavební materiály, reality, reklamní a marketingové služby, bankovní domy a pojišťovny,  lékárny a zdravotní instituce, diskotéky, hotely bary a restaurace, zábavní centra a střediska služby veřejnosti, řemeslné a servisní práce, zájmové kluby a organizace a další produkty a služby denní spotřeby…

Naše karta Vám zajistí pasivní příjem za nákupy či služby denní spotřeby, které tak jako tak uděláte! Tedy žádné body, ale „Peníze zpět z každého nákupu!“.

Jak je možné, že s touto kartou máte možnost získat lepší podmínky než ostatní nakupující?

Je to proto, že jsme členem mezinárodního nákupního společenství Lyoness*, které právě tyto výhody umožňuje. Především díky obrovské kupní síle, kterou nabízí.

Jak to funguje?

Lyoness_kolecko

Např. poskytujeme společenství Lyoness 10% provizi z ceny našich služeb.
Z toho je vyplaceno:

  • 1% klientovi ihned
  • 7% klientovi na jeho poziční konto v systému
  • 2x 0,5% doporučitelům (těm, kteří klienta do společenství přivedli, přímý + nepřímý)
  • 1% zůstává společnosti Lyoness, na provozní náklady, zisk a také na charitativní projekty ve výši 0,1% z každého nákupu

Co je to poziční konto ?
Poziční konto, to je elektronická peněženka, do které každým svým nákupem získáváte více a více peněz. Jakmile na svém pozičním kontě našetříte 1600kč. Vzniká vám tzv. pozice a dochází k dalšímu zhodnocování.

K čemu je dobrá pozice?
Zhodnocení každé vaší pozice v hodnotě 1600= 14.400 Kč na Váš bankovní účet!

Proč o tom někomu říkat?

Jakmile zjistíte, že vám Lyoness přináší výhody, je přirozené, že o tom řeknete svému okolí. Na víc vás za tuto činnost odměňují obchodníci 0,5% z každého nákupu vašich přátel /přímý/ a také jejich přátel /nepřímý/.

Registrace ZDARMA!

Napište si o věrnostní kartu na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a získejte tak přístup nawww.lyoness.cz, kde naleznete podrobné informace o slevách jednotlivých obchodních partnerů.

Žádné další podmínky. Nyní je jen na vás, zda kartu začnete využívat a tím získáte řadu výhod a zajímavý dodatečný příjem!

 

*Společnost Lyoness Holding Europe AG založena 2. července 2003, je aktivní ve 20 zemích Evropy. V roce 2010 vstoupil Lyoness i na americký trh /USA, Kanada, Mexiko/ a připravují se i další země a kontinenty.

Nabízí více jak 18500 obchodních partnerů, 1.300.000 klientů – a denně přibývá stále více. Lyoness je nezávislé nákupní společenství bez hranic zemí a odvětví , které je spojeno celosvětově jedinečnou Cashback Card .

Společně jsme silný! http://www.lyoness.net/CZ/das-ist-lyoness.aspx