head-uzky-60px-02

ziva-firma-logo-120px

Úterý, 28 Září 2021

Vitosol 200-F

3_vitosol_200_FVitosol 200-F přesvědčí uživatele jako plochý kolektor s vysokou účinností jakož i atraktivním poměrem výkonu a ceny. Už celé roky osvědčený plochý kolektor Vitosol 200-F jsme ještě zlepšili a v důsledku své nižší hmotnosti se snadněji montuje. Vysoká kvalita je zárukou trvalé provozní bezpečnosti, dlouhé životnosti a vysoké účinnosti. 


Efektivní v dlouhodobém horizontu

Vysoce selektivní sol-titanová vrstva efektivně využívá sluneční energii a dosahuje mimořádně vysoké účinnosti. Vnější pouzdro kolektoru Vitosol 200-F se skládá z celoobvodového ohýbaného hliníkového rámu, bez zářezů a ostrých hran. Spolu s bezešvým těsněním, které odolává povětrnostním vlivům i UV záření a neprůraznou zadní stěnou z hliníkového plechu, je zaručena dlouhá životnost a trvale vysoké využití.


3a_vitosol_200_F

Atraktivní design, individuální barvy

Udělejte ze svých slunečních kolektorů designový prvek vaší střechy. Kolektory Vitosol 200-F se dají integrovat do střešní krytiny. Boční kryty (jsou k dispozici jako příslušenství) přitom zabezpečí harmonický přechod mezi plochou kolektorů a samotnou střechou. Sériově se rám spolu s bočními kryty dodávají v hnědé barvě (RAL 8019), přičemž na přání jsou samozřejmě možné i jiné odstíny RAL.

Na míru pro každou potřebu

Se svou absorpční plochou 2,3 m² popř. 4,76 m², je možné ploché kolektory Vitosol 200-F optimálně přizpůsobit energetickým potřebám. Kolektory je přitom možné používat svisle i vodorovně.

Rozumná montáž šetří čas i peníze

Kolektor Vitosol 200-F se mimořádně jednoduše instaluje. Nízká hmotnost kolektoru – pouze 45 kg – ulehčuje dopravu na střechu i samotnou montáž. Nástrčné konektory ze zvlněných trubek z ušlechtilé oceli umožňují rychlou montáž kolektorů .
.

Výhody na první pohled:

  • Plochý solární kolektor s vysoce účinnou sol-titanovou povrchovou úpravou
  • Vysoká účinnost díky absorbéru s vysoce selektivním sol-titanovým povrchem, integrované spojení a vysoce účinná tepelná izolace
  • Rychlá instalace díky pružným spojovacím trubkám. Pomocí zástrčkového systému je možno bez problému spojit až šest kolektorů vedle sebe do jednoho kolektorového pole
  • Vitosol 200-F je univerzálně použitelný: pro ploché a šikmé střechy, integraci do střechy nebo volně stojící upevnění
  • Ekologická značka "Modrý anděl", test kvality institutu SPF Rapperswil v SRN